Listopad 2008

Road To Revolution - videa a obal DVD

27. listopadu 2008 v 14:00 | Nikki |  Road To Revolution
Trailer
Points of Authority
No More Sorrow
One Step Closer
Leave Out All The Rest
Breaking The Habit


http://i48.photobucket.com/albums/f209/boothby86/front-big.jpg
http://www.fhqhosting.com/ui/open-big.jpghttp://i48.photobucket.com/albums/f209/boothby86/mainmenu-big.jpg

Rob Bourdon fotky

27. listopadu 2008 v 13:55 | Nikki |  LP-Rob
http://cdn.buzznet.com/assets/users16/clearlyxconfused/default/linkin_park--large-msg-122757031601.jpg

Nahrávací deníček... Poslouchání dem u Mika.

13. listopadu 2008 v 15:04 | Nikki |  LP-NEWS
a novém albu Linkin Park pracujeme právě teď. Budeme mít album venku v roce 2009? Určitě!

A tím "určitě" myslím, "Určitě pokud všechno půjde hladce a pokud budou přicházet nápady a pokud nenarazíme na problémy s rozvrhem nebo nás nepřepadne velký spisovatelský blok."

Vtipy stranou, ten obrázek co tu je, je z mého studia; Chester a já zrovna posloucháme dema, které jsem psal během minulých 6ti až 12ti měsíců v autobusech, v zámořských studiích a ve studiu mém.Když jsme byli na cestě a hráli všechny ty show schovával jsem si hudbu na bezpečný pevný disk, ve formátě který se nedá stáhnout na iPod (je třeba být opatrný). Nerad komukoliv přehrávám věci u kterých mám pocit, že ode mě nedostali potřebné množství lásky. To znamená, že věci píšu několik měsíců aniž bych je někomu k dal poslechu.

Tenhle týden jsem si prošli asi 35 nových dem, většina z nich je jen a jen ode mě. Ten proces je trochu děsivý; je to jako říkat, "tady jsou songy u kterých myslím že by klidně mohli dát dohormady nové album." Naštěstí se nestalo že by byl někdo dosavadní prací zhnusen (aspoň u většiny skladeb!) a těšíme se jak na novém albu začneme pracovat v příštích měsících.

Zrovna jsem dělal zákulisní interview s gentlemanem jménem Mikael Wood pro článek časopisu Revolver. Když tak se do něj mrkněte až vyjde, myslím že šlo o článek Preview hudby roku 2009.

- MS

linkinpark.cz